Budova základnej školy

Základná škola Jastrabie nad Topľou


Aktivity 2014/2015
Deň Zeme

Deň ZemeVšetci vieme, že 22. apríla je Deň Zeme. Tak ako každý rok si v tento deň pripomíname aké dôležité je pre nás chrániť si prírodu. Aby sme dokázali, že to myslíme vážne, vyberieme sa na vychádzku do okolia a zbierame všetko to, čo do prírody nepatrí. Na záver sme si natrhali púpavy, zavili venčeky, tie púpavy ktoré sme nesplietli, vložili sme ich do vázy.

 

Čítať celý článok...
 
Budúci spolužiaci a spolužiačky

Budúci spolužiaci a spolužiačkyNo, a tu sú naši budúci spolužiaci a spolužiačky. My sme sa im predviedli básničkami, pesničkami, tančekom. Naša Vaneska je tanečníčka, dokáže tancovať bez hudby len podľa pekného a zvučného spevu spolužiaka Kristiána a Rastika. Budúci prváci zase ukázali, čo všetko sa už naučili v materskej škole.

 

Čítať celý článok...
 
Karneval

VianoceV období fašiangov sme mali aj my karneval. Tancovalo sa, súťažilo, zabávalo, no bolo veselo. Mohli ste vidieť tancovať alebo súťažiť medveďa s poľovníkom, princezničku so smrťou, mačku s vlkom, opicu s kuchárom, kráľa s pirátom atď.

 

 

Čítať celý článok...
 
Divadelné predstavenie

VianocePretože sa vieme slušne správať na  kultúrnych podujatiach, pani učiteľky nás zobrali do Vranova nad Topľou na divadelnú rozprávku "Dlhý, Široký a Bystrozraký". Bol to pre nás ozaj krásny zážitok. Už sa tešíme na ďalšie divadelné predstavenie.

 

Čítať celý článok...
 
Vianoce

VianoceA konečne prišli Vianoce. Na vianočnú besiedku sme pozvali aj svojich rodičov. Bolo to príjemné posedenie. Spoločne s rodičmi sme si urobili rôzne ozdôbky na stromček, zaspievali koledy pri sladkom čaji a na záver popriali veľa zdravia, šťastia a lásky v novom roku.

 

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 Dopredu > Koniec >>

Stránka 1 z 3